Quote:
Originally Posted by Saccopoo
Why would you buy hummus?
A 16 oz. can of garbanzo's costs about 60 cents.
There isn't a store bought hummus that I've tried that even come close to home made and that's some of the easiest shit in the world to make.
|
I'm going to try making it tomorrow night I think.