Quote:
Originally Posted by Saulbadguy
The good thing is I don't need to buy 20 gallons of milk at a time every 2 weeks.
|
With two little ones, we go through about three gallons a week. And, the wife insists on buying the "organic" brand. I keep looking for the "synthetic" brand, but I can't find it.
It's $5.29/gallon.