Quote:
Originally Posted by jd1020
You are telling me that if you heard that for the first time you would break down how many vowels were in each word and price the fruit out to 20 cents per vowel? Riiiiiiiiight.
|
I mean, if you have a history with word games and problem solving, then sure, that’s pretty easy.