Quote:
Originally Posted by hometeam
I got some from Hy Vee the other day and made burgers with them. They where very tasty but for the cost (about 4x regular buns) I think I will skip them next time.
|
The wife wants to try them. So we'll give them a shot. Like you, probably once.